„Renault“ pristato: naujieji „Renault Kangoo“ ir „Renault Express“

„RENAULT“ IŠ PAGRINDŲ KEIČIA FURGONŲ SEGMENTĄ: PRISTATO NAUJUOSIUS „RENAULT KANGOO“ IR „RENAULT EXPRESS“

 

  • Naujasis „Renault KANGOO VAN“ netrukus pasieks aukštesnį lygį su dar daugiau įrangos ir svarbia naujove – „Easy Side Access“.
  • Naujojo „Renault KANGOO“ keleivinio automobilio versija savo elegantišku dizainu ir dar didesniu komfortu tenkina šeimų poreikius.
  • Renault KANGOO VAN“ bei „KANGOO“ bus prieinami ir elektrinėse versijose.
  • Renault EXPRESS VAN“ tenkina klientų, ieškančių geriausio kainos ir kokybės santykio, poreikius ir siūlo daugiausiai daiktų laikymo vietų savo kategorijoje.
  • Už Europos ribų parduodama naujojo „Renault EXPRESS“ keleivinio automobilio versija yra universali: įrengtos penkios sėdynės bei galima pakrauti didelį krovinių kiekį.

 

Siekiant patenkinti visus klientų poreikius, „Renault“ pristato naujuosius „Kangoo“ ir „Express“, kuriuos bus galima įsigyti lengvųjų komercinių bei keleivinių automobilių versijose. Naujieji modeliai bus pristatomi ir parduodami nuo 2021-ųjų pavasario.

 

„Su naujaisiais „Kangoo“ ir „Express“ „Renault“ dar kartą iš pagrindų pakeitė furgonų ir keleivinių automobilių segmentą. Nuo 1997 m., pardavus daugiau nei 4 milijonus vienetų, „Kangoo“ tapo kultine transporto priemone. „Renault“ taip pat nustebins „Easy Side Access“ naujove, kuri palengvins krovinio pakrovimą iš šono naujajame „Kangoo Van“. „Kangoo Van“ ir „Kangoo“ bus taip pat siūlomi ir elektrinėse versijose, siekiant įveikti judumo mieste iššūkius.“ – sako Mark Sutcliffe, vyresnysis viceprezidentas, Aljanso lengvųjų komercinių automobilių verslo padalinys.

Naujasis „Kangoo Van“, tvirto ir dinamiško stiliaus naujoviškas furgonas, daugiausia skirtas automobilių parkams, prekybos ir paslaugų sektoriaus įmonėms, ieškančioms specialiai profesionalams pritaikytos transporto priemonės su naujausiomis technologijomis.

 

Savo pagrindinėmis naujovėmis „Easy Side Access“ ir „Easy Inside Gallery“ naujasis „Kangoo Van“ iš pagrindų pakeitė krovimą ir krovinio pasiekiamumą:

- „Easy Side Access“ (iš šono lengviau pasiekiamas krovinių skyrius): ši naujovė ypač patogi miestų centruose, nes klientai gali lengvai pasiekti savo krovinius, nepaisant automobilių stovėjimo apribojimų. Pašalinus centrinį statramstį, naujajame „Kangoo Van“ siūloma plačiausia šoninė prieiga rinkoje – 1416 mm (dvigubai daugiau nei ankstesnėse versijose).

- „Easy Inside Gallery“ (krovinių gabenimą palengvinantis vidinis stelažas): Šis ištraukiamas vidinis stelažas – dar viena naujovė, leidžianti palubėje gabenti ilgus ir didelius daiktus, atlaisvinant grindų plotą.

 

Naujasis „Kangoo Van“ išsiskiria tvirtesniu išorės dizainu. Priekinė dalis visiškai pertvarkyta panaudojant chromuotą liniją tarp grotelių ir priekinio bamperio. Furgono siluetas traukia akį ryškiomis šoninėmis linijomis su aiškiais profiliais bei išskirtinėmis apdailos detalėmis ir chromuotais elementais. Visiškai naujame viduje siūlomas horizontalus prietaisų skydelis su daugybe daiktų laikymo vietų. Naujos, visiškai pertvarkytos sėdynės suteikia daugiau komforto ir yra patvaresnės.

 

„Kangoo Van“ įrengta „Renault“ multimedijos sistema „EASY LINK“ ir naujos vairavimo pagalbinės sistemos, įskaitant skaitmeninį galinio vaizdo vidaus veidrodėlį (Permanent Rear View). Ši nauja patvirtinta sistema užtikrina puikų matomumą gale, patogų transporto priemonėse su pertvara. Kitos naujos funkcijos: pagalbinė priekabos svyravimo (Trailer Swing Assist), stabdymo stabilumo kontrolė (Brake Stability Control) ir pažangioji avarinio stabdymo sistema (AEBS, Advanced Emergency Active Braking).

 

„Kangoo Van“ siūloma neprilygstama kėbulo dydžių ir variklių įvairovė - dviejų ilgių su mechanine arba automatine pavarų dėže, dyzeliniu, benzininiu arba elektriniu varikliu. Jo naudingasis tūris svyruoja nuo 3,3 iki 3,9 m³ standartinės versijos ir nuo 4,2 iki 4,9 m³ ilgosios versijos.

 

Naujasis „Kangoo“ – elegantiškas, erdvus bei patogus automobilis su penkiomis sėdynėmis, kurio naujoviškas dizainas, daugiau komforto ir įrangos bei naujos vairavimo pagalbinės sistemos puikiai tenkina šeimų poreikius. Išsaugotos ir visos sumanios modulinės funkcijos profesiniam naudojimui.

 

Naujieji „Kangoo“ bus gaminami „Renault“ Mobežo gamykloje Prancūzijoje ir parduodami Europoje bei tarptautinėse rinkose (*).

 

„Express Van“ - praktiškas ir naudingas furgonas, skirtas jauniems verslininkams ir smulkiems automobilių parkams, ieškantiems geriausio kainos ir naudos santykio, tenkinančio jų pagrindinius poreikius.

 

„Express Van“ atspindi „Renault“ prekės ženklo stiliaus kodus, išreiškiančius tvirtumą ir modernumą. Naujas vidus su tvirtesnėmis sėdynėmis suteikia kokybės ir komforto. Ypač daug dėmesio skiriama daiktų laikymo vietoms ir ergonomikai. Siūloma didžiausia daiktų laikymo erdvė šioje kategorijoje (48 litrai), o krovinių skyriaus tūris siekia nuo 3,3 iki 3,7 m³.

 

Naujajame „Express Van“ įrengta „Renault“ multimedijos sistema „EASY LINK“ bei vairavimo pagalbinės sistemos, tokios kaip galinio vaizdo pagalbinė (Rear-View Assist), aklosios zonos stebėjimo (Blind Spot Warning), priekinės ir galinės parkavimo pagalbinės (Front & Rear Park Assist) sistemos, taip pat nepamirštas ir plataus galinio vaizdo veidrodėlis (Wide View).

 

Naujasis „Express“ - universalus ir ekonomiškas automobilis, turintis penkias sėdynes ir didelę krovinių skyriaus erdvę. Skirtas įvairiam naudojimui (tiek profesiniam, tiek šeimai), taip pat prekybos ir paslaugų įmonėms.

 

Naujieji „Express Van“ ir „Express” bus gaminami „Renault“ Tanžero gamykloje Maroke.

„Express Van“ bus parduodamas Europoje ir tarptautinėse rinkose (*).

„Express“ bus parduodamas tarptautinėse rinkose (*), ne Europoje.

 

Naujieji „Kangoo Van“ ir „Express Van“ – „Renault Pro +“ stiprybė profesionalams

 

- „Renault“, daugiau nei 120 metų lengvųjų komercinių automobilių rinkos ekspertė, verslo klientams suteikia visas savo žinias bei praktinę patirtį ir kartu su „Renault Pro +“ prekės ženklu siūlo nestandartinius lengvuosius komercinius automobilius ir paslaugas bei išskirtinį 650 prekybos vietų tinklą visame pasaulyje.

- Nuo 1998 metų 21 metus iš eilės „Renault“ yra Europos furgonų ir vienatūrių lyderė.

- „Renault“ taip pat 9 metus iš eilės yra elektrinių lengvųjų komercinių automobilių pradininkė ir lyderė Europoje, kurios beveik kas antras parduodamas lengvasis komercinis automobilis yra elektrinis. Nuo 2011 m. „Kangoo Z.E.“ yra geriausiai parduodama elektrinė komercinė transporto priemonė Europoje – iki šiol parduota per 50 000 „Kangoo Z.E.“ modelių.

- Iki 2022 m. „Renault“ ketina elektrifikuoti visą savo furgonų ir vienatūrių asortimentą.

Visi naujų automobilių išpardavimai