Svetainės Motorsniper.lt privatumo politika

 

Renkami duomenys apie naršymą svetainėje Motorsniper.lt

Stengdamiesi, kad naudojimasis mūsų svetaine www.motorsniper.lt būtų kiek galima paprastesnis ir patogesnis, renkame ir analizuojame informaciją apie tai, kas domina mūsų svetainės lankytojus, o taip pat apibendrintus ir nesuasmenintus duomenis apie lankytojų skaičių, iš kokių jie miestų, kaip dažnai lankosi, kokiu mūsų svetainės turiniu jie domisi. Šiuo tikslu naudojame visuotinai paplitusį įrankį Google Analytics. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Taip pat naudojame hotjar.com įrankį, kuris įrašo lankytojų atliekamus pelės judesius ir paspaudimus svetainėje. Naudojame tik apibendrintus statistinius duomenis, nematome kiekvieno individualaus vartotojo paspaudimų ar judesių. Jei norite, kad šis įrankis nefiksuotų šių duomenų, galite jį išjungti čia >>

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

• Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., Jūsų peržiūrėtų automobilių markes ir modelius), todėl kitą kartą lankantis, Jus dominantis ar naujas turinys Jums gali būti lengviau pasiekiamas. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

• Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

• atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,

• nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose,

• palengvintų Jus dominančių automobilių modelių paiešką,

• pasiūlytų panašius automobilių modelius pagal tai, kokius modelius esate žiūrėję mūsų svetainėje anksčiau,

• pagal Jūsų naršymo svetainėje istoriją pritaikytų rodomą reklamą,

• fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą,

• prisimintų Jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Toliau skyriuje „Kaip kontroliuoti slapukus?“ galite sužinoti, kaip atšaukti Jūsų duotus sutikimus dėl slapukų naudojimo.

Tiesioginė rinkodara

Užsisakydami informavimo elektroniniu paštu apie naujus išpardavimus paslaugą, Jūsų nurodėte, jog sutinkate, kad Jūsų el. pašto adresu siųstume Jums naujienas ir mūsų partnerių pasiūlymus.

Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus – mūsų teisėtas interesas reklamuoti mūsų partnerių prekes ir paslaugas ir didinti jų pardavimus.

Turite teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus arba bet kada jų atsisakyti. Nuoroda su galimybe atsisakyti pranešimų yra aiškiai nurodyta kiekvieno mūsų siunčiamo pranešimo apačioje.

Kas gali matyti Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų  visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

• UAB „USA LT“ darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą ir turinį;

• Interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai;

• Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC (Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Google LLC yra įrašyta į ES ir JAV Privatumo skydo sistemos dalyvių sąrašą, kas patvirtina, kad šis tiekėjas tinkamai laikosi ES reikalaujamų duomenų apsaugos standartų. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos, su kuriais galite susipažinti čia >>

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik Google LLC, todėl šį kompanija ir nustato jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka iki dvejų metų laikotarpio.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus el. paštu info@motorsniper.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą,  atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. 

Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Politikos pakeitimai

Ši Politika gali būti keičiama bet kuriuo metu. Jeigu ši Politika bus pakeista, apie tai jus informuosime savo svetainėje www.motorsniper.lt, kurioje taip pat rasite naujausią šios Politikos versiją.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

2018-07-28 redakcija