Jau galima užsisakyti atnaujintą „Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“

Volkswagen“ atstovybėse Lietuvoje jau galima išbandyti ir užsisakyti atnaujintą „Arteon“. Šis modelis pasižymi 100% skaitmenine patirtimi, kurią siūlo naujasis „Digital Cockpit Pro“ prietaisų skydelis, ir atnaujinta variklių gama. Pirmą kartą bus galima įsigyti iš tinklo įkraunamą hibridinę bei sportinę „Volkswagen Arteon R“ versijas. Be to, Baltijos šalyse populiarūs didelės klasės universalai turės dar vieną stiprų konkurentą – „Arteon“ pirmą kartą bus siūlomas ir su sportišku „Shooting Brake“ kėbulu. Kupė stiliaus „Arteon Fastback“ kaina prasideda nuo 37 755 eurų, o erdvesnio „Shooting Brake“ – nuo 38 620 eurų.

„Arteon“ gama: TSI, TDI, įkraunamas hibridas ir R

„Arteon“ bus galima pasirinkti su viena iš daugelio dyzelinių ir benzininių ar iš tinklo įkraunama hibridine pavara. Visi „Arteon“ bus standartiškai komplektuojami su automatine DSG pavarų dėže. TDI varikliai išvystys 110 kW/150 AG arba 147kW/200 AG. Dėl dvigubo dozavimo sistemos – dviejų katalizatorių su atskiru „AdBlue“ įpurškimu – azoto oksido emisijas pavyko sumažinti 80 procentų. Kitų metų pradžioje bus galima pasirinkti ir benzininius TSI variklius, kurie išvysto 140 kW/190 AG arba 206 kW/280 AG. Visi modeliai pasirinktinai komplektuojami su keturių varančiųjų ratų 4MOTION sistema.

Nuo šių metų gruodžio bus galima užsisakyti ir iš tinklo įkraunamą „eHybrid“ versiją. Į ją montuojama pavara apjungia 115 kW/156 AG benzininį TSI variklį ir 85 kW/115 AG elektrinį motorą. „eHybrid“ „Fastback“ kėbulu kainuos nuo 43 608 EUR.

Prabangiausia – sportinė „Arteon R“ versija, į kurią montuojamas 235 kW/320 AG išvystantis dviejų litrų keturių cilindrų turbobenzininis variklis ir aštuonių laipsnių automatinė pavarų dėžė. R versija rinkoje pasirodys kitąmet.

„Elegance“ ir „R-Line“

Kartu su atnaujintu „Arteon“, patobulintos ir prabangioji „Elegance“ bei sportiškoji „R-Line“ komplektacijos. Abi versijos standartiškai komplektuojamas su lengvojo lydinio ratlankiais, LED priekiniais ir dienos žibintais, 3D LED galiniais žibintais su dinaminiu posūkio signalu, automatinėmis artimosiomis ir dienos šviesomis, funkcijomis „Leaving home“ ir „Coming home“, ilgųjų šviesų asistentu „Light Assist“. Viduje standartiškai montuojami aliuminio pedalai, komfortiškos priekinės sėdynės ir oda aptrauktas sportinis vairas su lietimui jautriais valdikliais ir pavarų perjungimo mentelėmis. „Elegance“ versiją bus galima įsigyti su medine „Eucalyptus“, o „R-Line“ – su „Silver Rise“ apdaila.

„Arteon“ salonas – visiškai skaitmeninis. Standartiškai montuojamas skaitmeninis „Digital Cockpit Pro“ prietaisų skydelis bei naujausia MIB3 pramogų sistema, kuri leis nuolatos naudotis internetinėmis paslaugomis.

Atnaujintas „Arteon“ bus ne tik našus bei patrauklus, bet ir puikus pagalbininkas kelyje. Moderniausi vairuotojo asistentai – iki 210 km/val. veikiantis „Travel Assist“, „Lane Assist“, „Emergency Assist“ ir „Front Assist“ su pėsčiųjų stebėjimo sistema – standartiškai montuojami į „Arteon“. Be to, patobulinta galinio vaizdo kamera nuo šiol perteiks plataus kampo 170o vaizdą ir turės specialų, iš viršaus kablį matyti leidžiantį, priekabos režimą.

Visi naujų automobilių išpardavimai