Septyni geriausi

Lietuvos metų automobilio 2020 rinkimai artėja prie kulminacijos. Praėjusią savaitę buvo paskelbti septyni finalininkai, o šį penktadienį bus paskelbtas tas vienintelis, kuris bus vadinamas Lietuvos metų automobiliu 2020.

Kas tie septyni? Mercedes-Benz GLE, Peugeot 208, Renault Clio, Škoda Kamiq, Toyota Corolla, Toyota Supra, Volvo S60.

Ar buvo kitų automobilių, vertų bent jau pasipuikuoti prie geriausiųjų? Be abejo - SEAT Tarraco, Toyota RAV4 ir daug kitų. Tačiau šių rinkimų septintukas, kaip ir ankstesnieji, vietos visiems neturi ir į jį patenka savo klasėje didesnę ar mažesnę revoliuciją padarę automobiliai.

Pavyzdžiui, GLE siūlo išskirtinį komfortą ir technologijų paketą net tokiame segmente, 208 - unikalų dizainą ir gerą kainos/kokybės santykį, Clio - neregėtą patogumą ir funkcionalumą tokio dydžio automobilyje, Kamiq - puikią kainą, Corolla parodė, kad Golfui gali būti konkurentų, Supra ilgainiui turėtų tapti ikona, o S60 yra tiesiog rafinuotumo įsikūnijimas.

Kuris bus pripažintas geriausiu? Vargu ar tai taps sportinis automobilis arba premium segmento atstovas, tad reali kova vyks tarp keturių modelių. O kuris taps geriausias, sužinosime jau penktadienio vakarą.