Programėlės vairuotojams

Praėjusią savaitę rašėme apie automobilių gamintojų sukurtas programas telefonams, kuriomis galima valdyti tam tikras automobilių funkcijas. Tačiau programėles kuria ne tik automobilių gamintojai. Čia parašysime kelias, kurios gali būti naudingos Lietuvoje ar keliaujant.

Waze. Programa, kurios nauda galima įsitikinti kiekvieną dieną - ji tiksliai apskaičiuoja greičiausią įmanomą maršrutą nuo taško A į B ir vėliau veikia kaip navigacija.

Drivitty. Programėlė, kuria galima atsiskaityti už degalus nenaudojant kortelių ar grynųjų pinigų. Ir net neinant į parduotuvę. Kol kas veikia tik Viada ir Baltic Petroleum degalinėse, tačiau jos autoriai žada plėtrą.

Unipark. Parkavimas kiekviename Lietuvos mieste - beveik visų miestų gatves (išskyrus Vilniaus) administruoja Unipark, kaip ir daugelį stovėjimo aikštelių bei parkingų prie oro uostų.

Eismo info. Jei planuojate kelionę, galite pasižiūrėti kelio sąlygas realiu laiku - programoje galima matyti kas keliasdešimt sekundžių daromas įvairių vietų nuotraukas. Taip pat - kelio darbus ir kitus apribojimus.