Prabangių nuolaidų savaitė

Naujų automobilių pardavimai Lietuvoje didėja: auga tiek kompaktinės klasės hečbekų, tiek prabangių visureigių populiarumas. Praėjusią savaitę Motorsniper.lt galima vadinti itin prabangia: tiek daug „premium“ segmento automobilių čia dar nebuvo atsiradę. Be to, brangiausio automobilio bei didžiausios nuolaidos rekordai buvo pamušti.

Praėjusią savaitę aktyvumu stebino britiški prekės ženklai. Motorsniper.lt tinklalapyje buvo patalpinti net dvylika su nuolaidomis parduodamų „Jaguar XE“ sedanų. Daugeliui jų taikomos 20 proc. ir didesnės nuolaidos, o mažiausiai kainuojantys britiškos elegancijos pavyzdžiai kainuoja apie 36 tūkst. eurų.

Pavyzdžiui, šio „Jaguar XE“ kaina – 36 381 Eur, jis parduodamas su 22 proc. nuolaida. Už tokią kainą gaunate toli gražu ne bazinį modelį: jis turi 2,0 l dyzelinį variklį, automatinę pavarų dėžę, visus keturis varančiuosius ratus bei „Pure“ komplektaciją. Šio konkretaus parduodamo modelio niekur kitur nerasite – „Jaguar“ atstovas Lietuvoje „Inchcape“ keletą pasiūlymų pateikė specialiai Motorsniper.lt lankytojams.

Aktyviais praėjusią savaitę galima vadinti ir „Land Rover“ pardavėjus. Šio gamintojo atstovas – tas pats „Inchcape“.

Motorsniper.lt patalpinti trys su nuolaidomis parduodami „Land Rover Range Rover“ modeliai yra kainų bei nuolaidų rekordininkai. Visi trys kainuoja apie 100 tūkst. eurų ir visiems trims suteiktos nuolaidos viršija 20 tūkst. eurų. Šis už 100 tūkst. eurų parduodamas „Range Rover“ yra rekordininkas – jam siūloma nuolaida net 21 857 Eur, arba 18 proc. nuo pradinės kainos. Tai yra specialią „Vogue“ komplektaciją turintis visureigis, kurioje gausu išskirtinių apdailos detalių ir prabangios įrangos: galima sakyti, kad geriau nei šis įrengto „Range Rover“ nerasite.

Visi naujų automobilių išpardavimai