Mikroautobusų savaitė

Praėjusią savaitę Motorsniper.lt tinklalapis pasipildę daugiau nei trisdešimčia skelbimų, kuriuose – įvairiausio kėbulo tipo automobiliai. Gausiausi iš jų – mikroautobusai.

Tačiau apie mikroautobusus truputį vėliau, nes pirmenybė – išskirtiniams pasiūlymams. O jų praėjusią savaitę taip pat buvo ne vienas.

Bene azartiškiausias pastarojo meto pasiūlymas – su 15 proc. nuolaida parduodamas „SEAT Leon Cupra“ hečbekas. 300 AG 2.0 TSI variklį turintis automobilis tik Motorsniper.lt parduodamas už 25 925 Eur. Be galingo variklio, „Leon Cupra“ gali pasigirti įspūdinga komplektacija – jame yra bene viskas, ko galima tikėtis SEAT automobilyje, nuo 19 colių skersmens ratlankių iki reguliuojamo kietumo pakabos.

„Ford“ atstovai atnaujino išskirtinį „EcoSport“ pasiūlymą: šis modelis dabar parduodamas už 13 500 eurų, arba net 19 proc. pigiau nei kainoraštyje. Toks pasiūlymas – išskirtinai Motorsniper.lt lankytojams.

Daug naujovių tradiciškai pateikė „Toyota“ bei „Volkswagen“ – populiarūs abiejų gamintojų modeliai, atrodo, varžosi dėl mažiausios kainos ir kol kas neaišku, kam atiteks pergalė. Pavyzdžiui, „Toyota“ už 24 tūkst. eurų parduoda „Avensis Touring Sports“ su „Executive Limited Edition“ komplektacija: automatine pavarų dėže, odiniu interjeru bei daugybe kitų privalumų. „Volkswagen“ neatsilieka: prie anksčiau išparduodamų „Passat“ prisijungė su 20 proc. nuolaidomis parduodami keli modeliai, tarp kurių – ne vienas turintis „Highline“ komplektaciją, dyzelinius variklius bei automatines pavarų dėžes.

Vis tik gausiausiai išparduodamu automobiliu reikėtų paskelbti „Toyota ProAce Verso“. Įvairiausios keleivinio mikroautobuso versijos parduodamos su 15 proc. nuolaidomis, o tokių išskirtinių pasiūlymų – visas tuzinas. Jų komplektacijos svyruoja nuo pačių paprasčiausių „Combi Standard“ iki aukščiausių „Shuttle Comfort“.

Prie gausaus „Toyota“ būrio prisijungė ir kiti mikroautobusai: praėjusią savaitę paskelbtas išskirtinis „Renault Trafic“ pasiūlymas su 19 proc. nuolaida, o N1 kategorijos „Nissan NV200“ parduodamas vos už 17 tūkst. eurų. Be PVM šio mikroautobuso kaina – vos didesnė nei 14 tūkst.

Visi naujų automobilių išpardavimai