Komercinis automobilis kasdienai

Komerciniai keleiviniai automobiliai, arba vadinamieji „kablukai“, galėtų būti puikus pasirinkimas pirkėjui, ieškančiam erdvaus, tačiau nedidelio ir nebrangaus automobilio. Daugelis keleivinių komercinių modelių turi penkias sėdimas vietas, į šoną stumdomas galines duris (jų patogumą įvertins bet kas, bandantis įlipti siauroje vietoje ar įkelti vaiką su kėdute) bei erdvią bagažinę – juk ji šiaip pritaikyta komerciniams poreikiams, tad turi būti didelė.

Pirkėjai juos neretai apeina dėl skurdesnių komplektacijų – komerciniuose modeliuose rasite tik bazinę įrangą, tačiau apie prabangesnius dalykus kaip odinės sėdynės ar didelis lietimui jautrus ekranas teks pasvajoti. Be to, ne visi jie komplektuojami su galingais varikliais ir automatinėmis pavarų dėžėmis – vėlgi, taikoma į komercinių pirkėjų poreikius.

Tačiau vienas dalykas čia yra itin vertingas – kaina. Komerciniai keleiviniai „kablukai“ išoriškai dydžiu primena kompaktinės klasės hečbekus, tačiau viduje yra akivaizdžiai erdvesni. Be to, gerokai pigesni – jeigu apie padoriai sukomplektuotą „Volkswagen Golf“ ar „Opel Astra“ be 20 tūkst. eurų pasvajoti nelabai išeina, tai daugelį komercinių modelių kaip „Peugeot Partner“ už tiek ne tik nusipirkti išeis, bet ir liks papildomam padangų komplektui, automobilio registracijai ir neblogam pirkinio atšventimui.

Jų kainoje slepiasi dar keli dalykai. Vienas jų – PVM. Tiesa, jis aktualus tik įmonėms – mat jos, pirkdamos komercinius automobilius, už jų įsigijimą sumokėtą PVM gali pridėti prie sąnaudų, o tai jau neblogai sumažina tokio modelio kainą.

Kitas kainos niuansas – nuolaidos. Šiuo metu www.motorsniper.lt yra ne vienas „Citroen Berlingo“, „Peugeot Partner“ ir kitų gamintojų keleivinis furgonas, parduodamas su 15 procentų ar dar didesne nuolaida. Dyzelinį variklį turintis erdvus penkiavietis hečbekas už 15 tūkstančių eurų? Šiuo metu tai nėra stebuklas – tokių pasiūlymų puslapyje ne vienas ir ne du.

Visi naujų automobilių išpardavimai