Išskirtiniams automobiliams – didesnės nuolaidos

Automobilių pardavėjų darbas gerokai skiriasi, priklausomai nuo jų atstovaujamo prekės ženklo. Pavyzdžiui, „Volkswagen“ vos pristačius flagmaną „Arteon“, jį įsigijo bene pusšimtis pirkėjų vien Lietuvoje. Daugeliui jų užteko automobilį pamatyti nuotraukoje, o apie važiavimą nebuvo nei kalbos. Taip apie 40 tūkstančių eurų kainuojantis automobilis tapo gerai matomu pardavimų skalėse Lietuvoje šią vasarą.

Tokią sėkmę lemia vien markės pavadinimas – „Volkswagen“. Per ilgus metus užsitarnautas patikimumas, aukšta išliekamoji vertė ir platus modifikacijų pasirinkimas kiekvieną šio prekės ženklo modelį padaro puikiai perkamu, o „Arteon“ sėkmė įrodė, kad vien išvaizdos pakitimas gali užtikrinti pardavimus. Juk visame kitame tai – senas geras „Volkswagen Passat“.

Kitų automobilių gamintojų atstovams apie tokią sėkmę dažnai galima tik pasvajoti, su retomis išimtimis. Tačiau automobilių pirkėjams tai nėra blogai, nes kai kuriuos išskirtinius modelius galima įsigyti itin geromis sąlygomis.

Pavyzdžiui, Motorsniper.lt „SEAT Leon X-Perience“ skelbimas patalpintas dar pavasarį, tačiau praėjusią savaitę buvo atnaujintas – nuolaida nuo 18 proc. padidinta iki 21 proc. Priežastis paprasta – automobilis nesulaukia didelio susidomėjimo, nors yra „SEAT Leon“ gamos flagmanas su keturiais varomais ratais, 2.0 TDI dyzeliniu 150 AG išvystančiu varikliu bei turtinga komplektacija – „Alcantara“ sėdynėmis, galinio vaizdo kamera, žiemos paketu ir t.t. Šio „Leon X-Perience“ kaina – vos 25 300 eurų, kai kainoraštyje ties tuo pačiu modeliu ir komplektacija įrašyta beveik 32 tūkst. eurų suma.

Itin puikių pasiūlymų, kurie neseniai buvo atnaujinti, tinklalapyje netrūksta. Pavyzdžiui, „Ford EcoSport“ už 13 500 eurų (19 proc. nuolaida). Rasti krosoverį už tokią sumą – užduotis neįmanoma, nebent kalbėtume apie „Dacia Duster“. O šis „Ford“ turi 1,5 l 110 AG išvystantį variklį, o į kainą jau įskaičiuota automobilio „Metallic“ spalva bei registracija. Šio modelio komplektacija – „Trend“, kurioje yra ir tokie saugumo dalykai kaip vairuotojo kelių oro pagalvė ar tokie patogumai kaip šaldoma daiktadėžė.

Kitas puikus atnaujintas pasiūlymas – „Opel Meriva“ vienatūris vos už 15 500 eurų, arba 19 proc. pigiau nei kainoraštyje. Tai ne bazinis modelis – jis jau turi LED dienos šviesos žibintus, automatinę pavarų dėžę, parkavimo sistemą priekyje ir gale bei žiemos paketą – šildomas priekines sėdynes bei vairą.

Išvada paprasta – mažiau žinomus ir ne tokius populiarius automobilius galima įsigyti itin geromis kainomis. Tik reikia išlaukti tinkamo momento.

Visi naujų automobilių išpardavimai