Demo automobiliai: (ne)pirkti būtina

Demo automobiliais vadinami bandomieji modeliai, kuriuos atstovybėse testuoja potencialūs pirkėjai. Ar apsimoka tokius pirkti?

Jų kaina paprastai būna 10-15 proc. mažesnė nei naujo modelio, o rida nedidelė - vos keli tūkstančiai kilometrų. Išorinių pažeidimų jie taip pat neturi.

Tačiau žmonės dažnai abejoja dėl demo automobilių pirkimo - neva, jie labai nudrožti ir nebus patikimi. Be reikalo.

Reikalas tas, kad demo automobiliai dažniausiai naudojami šiltnamio sąlygomis, šalia vairuotojo sėdint pardavėjui. Maršrutai - trumpi, kuriuose ką nors pagadinti nelabai įmanoma. Kartais klientai tuos automobilius bando savaitgaliais, tačiau ir tuomet ką nors kritiškai sugadinti nėra įmanoma - juk ryškūs apgadinimai būtų matomi išorėje.

Jeigu automobilio būklė per tuos kelis tūkstančius kilometrų būtų labai pabloginta, juk yra garantija - ji siekia 4-7 metus, tad demo automobilis tiek laiko sugesti neturėtų net ir eksploatuojamas labai griežtai.

Vis tik vienas dalykas, kuris nutinka bet kuriam demo automobiliui, yra akivaizdus. Juk vos įsigijus naują automobilį, rekomenduojama pirmus porą tūkstančių kilometrų važiuoti atsargiau, nespausti akceleratoriaus iki dugno ir nekelti apsisukimų iki ribotuvo. Spėkite, ar taip elgiamasi su demo automobiliais? Tačiau vargu ar prastos abkatkės padarinius spėsite pajausti per tuos 4-7 garantijos metus.

O kokia jūsų nuomonė apie demo automobilius?