Automobiliams iš Kauno – geriausi pasiūlymai

Praėjusią savaitę Motorsniper.lt dominavo automobiliai iš Kauno. Nesupraskite neteisingai – Vilniaus ir kitų miestų atstovybės turėjo ne vieną atnaujinimą, tačiau geriausių praėjusią savaitę pateiktų pasiūlymų autoriais galima vadinti būtent kauniečius.

Kaune įsikūrusi „Opel“ atstovybė „Autoviči“ specialiai Motorsniper.lt tinklalapiui (tai reiškia, kad jo nerasite niekur kitur) pateikė „Opel Insignia Sports Tourer“ pasiūlymą. Kas jame įspūdingo? 170 AG dyzelinis variklis, automatinė pavarų dėžė, turtinga „Drive“ komplektacija bei gausi papildoma įranga („Xenon“ priekiniai žibintai, šildomos priekinės sėdynės, beraktė užvedimo ir patekimo į automobilį sistema, elektrinis bagažinės dangčio pakėlimas, „Intelli link“ multimedijos sistema ir kt.) vos už 22 900 Eur. Tai – net 28 procentų nuolaida nuo standartinės 31 702 Eur kainos tokiam automobiliui.

Kitas pasiūlymas iš Kauno, taip pat išskirtinai Motorsniper.lt svetainei (tokie pasiūlymai, kurių nerasite jokiame kitame tinklalapyje, išsiskiria spalvotomis nuotraukomis), pateiktas „Audi“ atstovo „Autojuta“. Automatinę pavarų dėžę ir 1.4 TFSI benzininį variklį turintis automobilis parduodamas už 37 500 Eur (15 proc. nuolaida nuo standartinės  44 252 Eur) bei turi itin gausią papildomą įrangą: „Audi phone box“ belaidį telefono įkrovimą, „Audi Hold Assist“ įkalnės asistentą, R17 dydžio ratlankius, specialų apšvietimo paketą, „Audi“ garso sistemą, dalinės odos paketą, automatiškai tamsėjantį vidinį galinio vaizdo veidrodėlį, MMI navigaciją, parkavimo pagalbos sistemas, pastovaus greičio palaikymo sistemą, trijų zonų automatinę klimato kontrolę ir daug kitų funkcijų.

Tai – tik maža dalis visų naujienų. „Opel“ atstovas Vilniuje „Rasmitas“ pateikė dar vieną išskirtinį „Insignia Sports Tourer“ pasiūlymą net su 29 proc. nuolaida – už 19 990 Eur. „Renault“ atstovas „Sostena“ atnaujino kelis savo pasiūlymus: pavyzdžiui, „Renault Talisman Grandtour“ su dyzeliniu varikliu, automatine pavarų dėže ir „Intens“ komplektacija tekainuoja 26 082 Eur (25 proc. nuolaida).

O iš viso Motorsniper.lt praėjusią savaitę atsirado net 23 nauji ar atnaujinti skelbimai iš 9 skirtingų automobilių gamintojų!

Visi naujų automobilių išpardavimai